Vissza a többi cikkhez

XXI. Motherson Szigetköz Félmaraton

💭 “Bárki, aki fut, megelőzi azt, aki gyalogol és bárki, aki gyalogol, megelőzi azt, aki üldögél.” (Tom Bunk)

🤝 Szuper közösségben dolgozunk nap, mint nap. Ez ma is kiderült!

Ugyan, az Amonstone házak csapata az idei évben először jelent meg a Szigetköz Félmaraton névadó szponzorai között, igyekeztünk minden téren jól élni ezzel a lehetőséggel. Szeretjük a verseny szellemiségét, mondanivalóját, a közösen átélt pillanatokat.

2️⃣2️⃣ nevezővel álltunk rajthoz és minden távon szurkolhattunk csapattársainknak. Ezúton is gratulálunk Nektek! Köszönjük azon kollégáinknak is, akik a háttérmunkálatokban segédkeztek.

🏃‍♂️ Ezen felül gratulálunk annak a közel 200 futónak is, aki az Amonstone házak 5 km-t választotta mai teljesítendő céljának és abszolválta is azt!

Volt ma egy különleges díjunk is! A nap végén egy 5️⃣0️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣0️⃣ Forintos Amonstone házak utalványt sorsoltunk ki az 5-10-21 km-es távok abszolút győztesei között.

🎊 Hatalmas gratuláció a szerencsés nyertesnek, Poór Adriennek, aki nem mellesleg a 21 km-es táv női győztese is lett ma! Alig várjuk, hogy megépíthessük álmaid Amonstone házát! 🏡